اخبـــار

  ششم بهمن روز جهانی گمرک گرامی باد

ششم بهمن روز جهانی گمرک گرامی باد

۱۳۹۷/۱۱/۶  : تاريخ

  سیاست جدید گمرک ایران درخصوص معافیت‌های گمرکی / اولویت در معافیت‌های گمرکی با تولیدکنندگان خواهد بود

رئیس کل گمرک ایران از مبارزه با هرگونه قاچاق کالا از طریق مبادی رسمی خبر داد و گفت: معافیت‌های گمرکی به سمت تولیدکنندگانی هدایت می‌شود که امکان تولید محصولات و مواد اولیه وارداتی را در داخل کشور ندارند.

۱۳۹۷/۱۱/۱  : تاريخ

  مودودی در دیدار با سفیر سوئیس: اروپا تعرفه واردات کالا از ایران را صفر کند

در دیدار سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران با سفیر کشور سوئیس در ایران ضمن ارزیابی محورهای همکاری‌های تجاری دو کشور، طرفین در خصوص سازوکار مالی ویژه اروپا برای ایران گفتگو کردند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹  : تاريخ

  افزایش ۱۸.۶ درصدی اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای بخش کشاورزی در لایحه بودجه ۹۸

مجموع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای ملی وزارت جهاد کشاورزی در لایحه پیشنهادی بودجه ۹۸ با احتساب کل ردیف های اصلی و متفرقه ۳۸۳۳ میلیارد تومان است که رشد ۱۸.۶ درصدی را نسبت به سال ۹۷ نشان می دهد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹  : تاريخ

  سه‌شنبه دکتر دژپسند در گردهمایی مدیران استانی وزارت اقتصاد و سازمانهای تابعه تاکید کرد؛ انسجام ارکان وزارت اقتصاد در استانها، اهرم تحولی بزرگ در اقتصاد کشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی در گردهمایی سراسری مدیران وزارت اقتصاد و سازمانهای وابسته این وزارتخانه، انسجام ارکان وزارت اقتصاد را اهرمی برای ایجاد یک تحول بزرگ در استانها خواند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷  : تاريخ

ارتباط با ما

دفتر مرکزی:  مشهد، خیابان دانشگاه، برج آلتون، طبقه 20، واحد 10

پایانه ریلی: کیلومتر 35 آزادراه مشهد به نیشابور تقاطع آزادراه مشهد به نیشابور و تربت حیدریه، جنب ایستگاه راه آهن تربت حیدریه (باغچه)


تلفن : 37655393 51 98+

ما را دنبال کنید

facebook twitter Gplus linkedin instagram